MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Kryddhyllor 11435218
nr 1143 5218
Kryddhyllor
2 pcs, trä/ plast, plastlådor, Perstorp & Reda, length: 77-80, wear, damages.
2 st, trä/ plast, plastlådor, Perstorp & Reda, längd: 77-80
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday November 13 2017
at 18:22:52
10/11 03:31:08